Podmienky členstva

Podmienky členstva vo Fruitisimo klube

Fruitisimo klub umožňuje zákazníkom získavať jedinečné výhody pri opakovaných nákupoch v baroch Fruitisimo na Slovensku.

Účastníkom programu sa stáva každý zákazník, ktorý sa zaregistruje prostredníctvom webu alebo prihlasovacieho formulára na pobočke.

Pri predložení vernostnej karty klubu Fruitisimo pred zaplatením nákupu v bare Fruitisimo sa zákazníkovi na kartu načíta štandardne 10% z hodnoty nákupu bez DPH, a to vo forme tzv. Fruitieur.

Platbu prostredníctvom Frutieur je možné kombinovať s inými formami platieb (platba hotovosťou, stravnými lístkami, platobnou kartou).

Fruitieurá, môže zákazník použiť k zaplateniu svojho ďalšieho nákupu v bare Frutisimo. Pri platení Fruitieurami sa zákazníkovi na kartu nenačíta bonus z hodnoty nákupu. Fruitieura sa zákazníkovi nenačítajú v prípade, že na nákup uplatňuje okamžitú percentnú zľavu.

Zákazníci si môžu stav svojho konta kedykoľvek skontrolovať on-line prihlásením do svojho účtu vernostného klubu Fruitisimo.

V prípade straty či odcuzenia, je možné katu prostredíctvom svojho účtu zablokovať. Po vyzdvihnutí novej karty Fruitisimo je možné si novú kartu spárovať so svojím aktuálnym vernostným účtom pomocou kliknutím na ikonu „Aktivácia karty“.

Osobné údaje zákazníkov sú spracované v súlade so zákonom 122/2013 Z. z. Poskytnutím údajov k registrácii zákazník súhlasí s tým, aby byli poskytnuté údaje ďalej spracované a využívané pre interné a marketingové potreby. Tieto údaje nebudú poskytnuté tretím stranám.

Prevádzkovateľom tohto vernostného programu je spoločnosž Fruitisimo Group s.r.o., se sídlem Bratří Dohalských 149/1, Praha – Vysočany, 190 00. Výhody klubu sú poskytované výhradne ako výraz slobodnej vôle prevádzkovateľa. Prevádzkovateľ si ďalej vyhradzuje právo tieto výhody v priebehu aktívnej činnosti vernostného klubu meniť.

Pravidlá spracovanie osobných údajov

Spracovanie osobných údajov
 
• Pri spracovaní osobných údajov vychádzame z ustanovenia Nariadenie EÚ číslo 2016/679 (GDPR).
• Spracovanie osobných údajov poskytnutých vo formulári registrácie klubu Fruitisimo vykonávame na základe zmluvného vzťahu vzniknutého registráciou v klube, vždy však v obmedzenej miere tak, aby spracovanie bolo v súlade s vyššie uvedenými zákonnými úpravami.
Obchodné oznámenie
 

• Ak ste súhlasili so zasielaním obchodných oznámení, budeme Vám e-mailom zasielať newslettery a prípadne iné ponuky šité priamo na mieru.

• Ak si v budúcnosti nebudete priať dostávať ďalšie obchodné oznámenia, môžete sa kedykoľvek z odberu bezplatne odhlásiť. Pre odhlásenie z odberu obchodných správ môžete kontaktovať priamo našu zákaznícku linku. Zrušenie odberu môžete uskutočniť tiež prostredníctvom hypertextového odkazu pre odhlásenie, ktorý nájdete v každom obchodnom oznámení.

• V prípade, že sa z odoberania obchodných oznámení odhlásite, nebudeme naďalej Vaše elektronické kontakty pre tieto účely využívať.

 

Adresná reklama

• Aby sme mohli reklamu účelne prispôsobiť Vašim záujmom, využívame Vami poskytnuté informácie a tiež automaticky generované informácie. Medzi tieto informácie patria napríklad informácie o preklikoch, aké produkty ste si na našich webových stránkach prezerali, informácie o Vašom počítači a internetovom pripojení, údaje získané z operačného systému a platformy, údaje o dátume a čase návštevy našej webovej stránky a tiež, aké newslettery ste si otvorili.
 
• So všetkými informáciami, ktoré v súvislosti s adresnou reklamou o Vás získame, nakladáme zásadne v pseudonymizovanej podobe, aby sme obmedzili riziká súvisiace so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás

• V prípade akýchkoľvek otázok, komentárov a žiadostí ohľadom týchto Zásad nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy info@fruitisimo.sk.
 
• To isté platí, ak máte záujem o prístup k informáciám, ktoré sme o Vás prostredníctvom týchto webových stránok získali, alebo ak si prajete tieto informácie opraviť, zablokovať či vymazať.

Kontakt

ARNB SK s.r.o.

Kutuzovova 3
831 03 Bratislava-Nové Mesto
Zákaznická linka: info@fruitisimo.sk

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

2022 © Fruitisimo. Všechna práva vyhrazena.
Ochrana osobních údajů | Reklamační řád