O nás

Sme najovocnejší bar v tvojom okolí

O Fruitisimo

Fruitisimo je najovocnejší bar v tvojom okolí. Nájdeš ho na viac než 80 miestach v Českej republike, na Slovensku v Maďarsku, Rakúsku, Nemecku a jeho sieť sa každým dňom rozrastá. Napriek svojmu taliansky znejúcemu názvu, ktorým demonštrujeme našu vášeň pre ovocie, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo najlepšie vystihuje jej slogan LIVE WHAT YOU LOVE, teda zdravý aktívny životný štýl, zábava, úsmev a vášeň pre to, čo Fruitisimo robí. Aj v tom vidí Fruitisimo svoju prednosť: „Čo je náš tajný recept? Nie sú to rýchlejšie mixéry ani výkonnejšie odšťavovače. Je to o ľuďoch. Milujeme, čo robíme, a to spoznáte pri každej návšteve.“ 

V čom sme iní?

Zaručujeme, že vo Fruitisime ti naši barmani a barmanky ku každému nákupu venujú úsmev ZADARMO! Skontrolovať si ho môžeš aj na účtenke. Ak to tak nebude a úsmev nedostaneš, máš nárok na sezónny drink zadarmo ako naše ospravedlnenie. Neboj sa ozvať!

A prečo má Fruitisimo GARANCIU ÚSMEVU?

Pretože si zakladáme na tom, že zákazníci k nám chodia nielen po zážitok chuti, ale aj mysli. Chceme, aby návšteva vo Fruitisime nebola len nákupným procesom, ale príjemným zážitkom. Chceme ľuďom zlepšovať každý ich deň a dopriať im milý úsmev našich barmanov, ktorí žijú podľa hesla LIVE WHAT YOU LOVE. Chceme našim zákazníkom skrátka ponúknuť viac než ostatní!

„Úsmev nič nestojí, ale urobí veľa.“

Neboj sa ozvať a reklamáciu úsmevu rieš priamo na mieste, hneď v danom ovocnom bare Fruitisimo. Nákup nie je možné reklamovať spätne.

LIVE WHAT YOU LOVE

Viete, prečo sú naše freshe najlepšie? Nie je to o lepších mixéroch ani výkonnejších odšťavovačoch. Je to o ľuďoch. Milujeme, čo robíme, a to spoznáte pri každej návšteve.

Ručne pripravená zmrzlina

Našu zmrzlinu pripravujeme z čerstvých surovín. V každom kúsku zmrzliny si môžete vychutnať čerstvé ovocie, poctivú smotanu, chrumkavé orechy alebo vôňu pravej bourbonskej vanilky.

História

2000
Honza a Tomáš

Dvaja študenti, Honza a Tomáš, absolvovali zahraničnú pracovnú stáž v Amerike a rozhodli sa priniesť do Česka niečo, čo tu skrátka chýbalo. Od prístupu zamestnancov až po kvalitu produktov.

2003
Prvý Fruitisimo bar

Otvorili sme prvý Fruitisimo bar v Prahe, zatiaľ predávame iba zmrzlinu.

2007
Na zdravie

Vstupujeme za hranice, na Slovensko. Na zdravie!

2014
Úsmev

Odštartovali sme garanciu úsmevu.

2014
Rekord

Pokorili sme hranicu 40 prevádzok.

2015
HOME OFFICE Bistro & Coffee

Otvárame prvé pobočky spolu s bistro-kaviarňami HOME OFFICE Bistro & Coffee.

2016
Egészségére!

Prvá pobočka v Maďarsku je otvorená.

2021
Oslavujeme…

Dosiahli sme plnoletosť. Oslavujeme 18 rokov od založenia.

Partneri Fruitisimo

fruitisimo_symbol_oranz_transparent_pozadi_RGB
* Tieto polia sú povinné