COFFEE SPECIALS

Sdílej tento článek

Máte už dosť obyčajnej kávy? Hľadáte niečo jedinečné, čo poteší vaše chuťové poháriky a prebudí vaše zmysly? Vstúpte do fascinujúceho sveta CAFFÉ SPECIALS a objavte kávu, ktorá má šťavu!

Naše nové kávy sa vyrábajú len z prírodných surovín. Nepoužívame žiadne umelé sirupy ani prísady. Pracujeme s čerstvým ovocím a originálnymi patentovanými pastami, aby sme vytvorili jedinečné a autentické chute.

Caffé Fruttato

Káva a čerstvé ovocie je skvelý spôsob, ako si vychutnať kávu a čerstvé ovocie zároveň. Je to osviežujúci a chutný nápoj, ktorý je vhodný na všetky príležitosti. Naše Caffé Fruttato je kombináciou kávy a pomarančového freshe s prídavkom malín alebo marakuje. Káva dodáva nápoju horkosť a fresh sladkú ovocnú chuť. Naše Caffé Fruttato znamená ovocná káva, je to lahodný a jedinečný nápoj, ktorý spája bohatú chuť kávy s ovocnými tónmi. Tento nápoj ponúka osviežujúcu a ľahkú alternatívu tradičnej kávy a je ideálnou voľbou na horúce letné dni. Vďaka espressu tento nápoj prináša nielen lahodnú chuť, ale aj potrebnú energiu na úspešné zvládnutie dňa.

Caffé Nocciola

Caffe Nocciola je naša nová lieskovooriešková káva, ktorú môžete ochutnať v dvoch variantoch pistáciovej alebo lieskovoorieškovej. Káva s pistáciovou príchuťou obsahuje kávu, mlieko, ľad, pistáciovú dužinu a lahodnú remeselnú pistáciovú pastu. Vďaka pistáciovej dreni a paste, ktoré sa vyrábajú priamo v podniku, ponúka tento nápoj bohatú a autentickú pistáciovú chuť. Druhá príchuť kávy je zmesou kávy, mlieka, ľadu, lieskovoorieškovej drene a pistáciovej pasty vlastnej výroby. Nápoj obsahuje ingrediencie najvyššej kvality. Táto káva osloví milovníkov nových a nevšedných chuťových zážitkov.

Caffé Gelato 

Caffé Gelato je kombinácia kávy, mlieka, zmrzliny a ľadu. Ponúkame ho v troch variantoch. Jedným z nich je belgické čokoládové gelato. Nápoj obsahuje našu vlastnú belgickú čokoládu, ktorá zaručuje bohatú a luxusnú čokoládovú chuť. Prítomnosť ľadu dodáva nápoju osviežujúci a chladivý prvok, vďaka čomu je ideálny na konzumáciu počas teplých letných dní. Ďalšou možnosťou je kokosová zmrzlina, ktorá prináša chuť exotiky, pokušenia a sviežosti. Je ideálna pre milovníkov kokosu. Kokosová zmrzlina dodáva nápoju krémovú a bohatú štruktúru, ktorá sa dobre kombinuje s kávou. Tretím variantom zmrzliny je slaný karamel. Kombinácia sladkého karamelu s jemnou soľou dodáva nápoju jedinečnú chuťovú rovnováhu, ktorú ocenia milovníci kontrastov. Caffé Gellatto so slaným karamelom osloví aj tých najnáročnejších gurmánov a prinesie im nezabudnuteľný zážitok. Ručne vyrábané zmrzliny z kvalitných surovín sú zárukou toho, že náš nápoj je vyrobený so starostlivosťou o každý detail. Je to elegantný a vkusný zážitok, ktorý ocení každý, kto miluje kombináciu kávy a zmrzliny.

Chceš být v obraze?

Přihlas se k odběru newsletteru a každý měsíc dostaneš super novinku...

Mohlo by tě zajímat

UŽITE SI JAR

Konečne je tu jar a s ňou aj čas ľahkých a osviežujúcich nápojov. Po zimných mesiacoch plných ťažkých jedál a horúcich nápojov naše telo túži

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

Máte námět na článek?

Nebojte se nám ozvat s nějakým pěkným článkem

Napište na: info@fruitisimo.cz

nebo

zavolejte na: 721 123 456