UŽITE SI JAR

Sdílej tento článek

Konečne je tu jar a s ňou aj čas ľahkých a osviežujúcich nápojov. Po zimných mesiacoch plných ťažkých jedál a horúcich nápojov naše telo túži po sviežich a zdravých chutiach.  Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na jarné nápoje, ktoré vás zaručene zdvihnú zo stoličky a naštartujú energiu! 

SPRING KING

Hľadáte ideálny nápoj na jarné dni? Náš recept na JARNÝ KRÁĽ vás zaručene očarí svojou lahodnou chuťou a osviežujúcimi vlastnosťami. Kombinácia sladkých jahôd a malín s kyslou limetkou a šťavnatým jablkom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po ľahkej a zdravej variante. Vychutnajte si jeho sladkokyslú chuť a zdraviu prospešné účinky.

EVERGREEN

Tento nápoj je plný vitamínov a antioxidantov, ktoré posilnia vašu imunitu a dodajú vám energiu. V tomto nápoji nájdete banán, ktorý je bohatý na vlákninu, podporuje trávenie a funkciu svalov. Doplnený je aj špenátom, kivi, citrónom a jablkom. Vďaka týmto zložkám si doplníte dávku vitamínov a posilníte imunitu. Tento fresh je skvelým spôsobom, ako sa osviežiť a zároveň získať porciu vitamínov a minerálov. Vychutnajte si lahodnú chuť.

DOLCE VITA

Nápoj je výživnou zmesou piatich superpotravín: manga, zázvoru, limetky, pomaranča a jablka. Každé z týchto ovocí má jedinečné zdravotné účinky, takže nápoj je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú zdravý a osviežujúci nápoj. Kombináciou týchto piatich superpotravín nápoj poskytuje silnú zmes živín, antioxidantov a bioaktívnych látok, ktoré môžu pomôcť podporiť celkové zdravie a pohodu.

Chceš být v obraze?

Přihlas se k odběru newsletteru a každý měsíc dostaneš super novinku...

Mohlo by tě zajímat

UŽITE SI JAR

Konečne je tu jar a s ňou aj čas ľahkých a osviežujúcich nápojov. Po zimných mesiacoch plných ťažkých jedál a horúcich nápojov naše telo túži

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

Máte námět na článek?

Nebojte se nám ozvat s nějakým pěkným článkem

Napište na: info@fruitisimo.cz

nebo

zavolejte na: 721 123 456