Nové sezónne nápoje: Posilnite svoju imunitu ovocnými vitamínmi!

naboostuj si imunitu
Naboostuj si imunitu

Sdílej tento článek

Mení sa ročné obdobie a s ním aj naše potreby na udržanie silnej imunity a zdravia. Ale čo keby sme mali jednoduchý a chutný spôsob, ako posilniť náš obranný systém a dodať telu potrebné vitamíny a živiny? Nové sezónne nápoje plné čerstvého ovocia a vitamínov ponúkajú odpoveď na túto otázku. Pridajte sa k nám a predstavíme vám túto chutnú cestu k lepšiemu zdraviu – Posilnite svoju imunitu vitamínmi z ovocia!

V drinku HYPE – C nájdete kivi, ktoré je bohaté na vitamín C a E. Kivi tiež pomáha pri trávení a spomaľuje príznaky starnutia. Ananás, ktorý podporuje imunitný systém a je bohatý na vlákninu, dodáva nápoju skvelú chuť. Citrón a pomaranč dodajú nápoju ďalšiu vitamínovú bombu. Jeho ambasádori sú chlapci z podcastu HYPE-CAST.

BERRY BOOSTER obsahuje brusnice, ktoré zabraňujú infekciám močových ciest a sú tiež bohaté na vitamín C. Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam môžu brusnice tiež pomôcť znížiť zápal v tele. Pre sladšiu chuť sme do nápoja pridali jahody, ktoré obsahujú dôležité minerály pre zdravé kosti. Pre správnu jesennú chuť dodá nápoju správnu štipľavosť hruška. Hruška nielenže podporuje chudnutie, ale je aj bohatým zdrojom vitamínu C.

CITRUS LOVER je citrusová bomba plná vitamínu C. Tento nápoj vás zaručene ochráni v chladnom počasí a okamžite posilní vašu imunitu. V nápoji nájdete grapefruit, mango, pomaranč, citrón a kyslastú chuť nápoja zjemňuje sladký med. Pre poriadnu dávku vitamínov pridajte do nápoja zázvor.

Chceš být v obraze?

Přihlas se k odběru newsletteru a každý měsíc dostaneš super novinku...

Mohlo by tě zajímat

UŽITE SI JAR

Konečne je tu jar a s ňou aj čas ľahkých a osviežujúcich nápojov. Po zimných mesiacoch plných ťažkých jedál a horúcich nápojov naše telo túži

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

Máte námět na článek?

Nebojte se nám ozvat s nějakým pěkným článkem

Napište na: info@fruitisimo.cz

nebo

zavolejte na: 721 123 456