Uži si leto s chuťou exotiky! Nové letné sezónne nápoje sú tu.

Uži si leto s chuťou exotiky

Sdílej tento článek


Letná nálada už vykukuje z našich ovocných barov. Po novom si u nás môžeš vychutnať drinky plné tropických chutí. Prenes sa s nami do exotických miest plných tropického ovocia a uži si leto plné osvieženia. V ovocných baroch na teba čaká dračie ovocie, vodný melón, ananás a marakuja.

Zaži explóziu tropických chutí s PINK DRAGON. V drinku nájdeš dračie ovocie, ktoré má mnoho zdravotných prínosov. Dračie ovocie podporuje metabolizmus tela, zvyšuje imunitu, je zdrojom vitamínu C a B. Osviežujúcu chuť dodáva drinku obľúbený vodový melón, ktorý sa skladá z vyše 90 % vody. Melón je bohatý na živiny, obsahuje antioxidanty a je veľmi prospešný nielen pre naše srdce, ale aj pokožku. Jemnú sladkosť drinku dodáva naše skvelé mango.

Drink SUMMER VIBE ťa prenesie na tropický ostrov s bielou plážou a azúrovým morom. V drinku nájdeš sladkokyslú marakuju, ktorá je plná vitamínov, minerálov a antioxidantov. K osviežujúcej chuti marakuje sme pridali ananás, ktorý nielen skvele chutí, ale aj posilňuje našu imunitu. Tú pravú letnú osviežujúcu chuť drinku prináša pomaranč a mäta.

Priprav sa na jedinečnú kombináciu chutí s drinkom RE-FRESH, ktorá v sebe spája zdravie a lahodnosť. Bohatú farbu drinku dodáva sladká mrkva, v ktorej nájdeš vysoké množstvo betakaroténu. Priebežné dopĺňanie betakaroténu je veľmi dôležité pri letných a slnečných dňoch. Skvelú osviežujúcu chuť drinku dodáva vodový melón, ktorý obsahuje vyše 90 % vody. Táto úžasná kombinácia ovocia a zeleniny ti dodá energiu, a to pravé letné osvieženie bez výčitiek. Tak, ktorý bude tvoj letný obľúbenec? Príď si ich vyskúšať všetky.

Chceš být v obraze?

Přihlas se k odběru newsletteru a každý měsíc dostaneš super novinku...

Mohlo by tě zajímat

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

Máte námět na článek?

Nebojte se nám ozvat s nějakým pěkným článkem

Napište na: info@fruitisimo.cz

nebo

zavolejte na: 721 123 456