Naštartuj sa

Zdravá energia a očista tela.

Sdílej tento článek

Príď vyskúšať nové sezónne drinky, ktoré ti dodajú zdravú energiu a očistia telo. 

Ako verný klubista máš všetky tieto drinky lacnejšie, stačí predložiť vernostnú kartičku obsluhe.

Drink ENERGY BOOST ti dodá nielen energiu. Nájdeš v ňom mandarínky, ktoré sú plné vitamínu C a navyše dodávajú nášmu telu mnoho antioxidantov, znižujú krvný tlak a cholesterol. V drinku ďalej nájdeš obľúbené mango, pomaranč, citrón a jablko.

Hlavnou surovinou drinku VITALITY START sú brusnice, ktoré sú známe svojím priaznivým vplyvom na zápal močového mechúra. Šťava z brusníc má antibiotické účinky na baktérie spôsobujúce infekcie. Brusnice tiež zlepšujú funkciu imunitného systému a znižujú krvný tlak. Ďalšou surovinou je hruška, ktorá je výborným čističom čriev. V drinku nájdeš aj banán, ktorý skvele zasýti, a jablko.

GREEN DETOX je vyvážený drink plný vitamínov a minerálov. Skvele zasýti, prečistí telo od škodlivých látok a doplní energiu. V drinku nájdeš špenát, ktorý je bohatý na železo a kyselinu listovú. Uhorka neobsahuje mnoho kalórií a navyše sa v nej skrýva mnoho cenných látok pre náš organizmus. Má pozitívne účinky na pleť a pokožku a čistí črevá. Ďalšou úžasnou surovinou je kefír, ten je výborným zdrojom vápnika a jeho hlavným benefitom sú probiotiká, ktoré pomáhajú posilňovať imunitu. Do drinku sme pridali aj ananás, ten je totiž skvelým pomocníkom pri detoxikácii tela a posilňuje organizmus.

Chceš být v obraze?

Přihlas se k odběru newsletteru a každý měsíc dostaneš super novinku...

Mohlo by tě zajímat

UŽITE SI JAR

Konečne je tu jar a s ňou aj čas ľahkých a osviežujúcich nápojov. Po zimných mesiacoch plných ťažkých jedál a horúcich nápojov naše telo túži

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

Máte námět na článek?

Nebojte se nám ozvat s nějakým pěkným článkem

Napište na: info@fruitisimo.cz

nebo

zavolejte na: 721 123 456