JAR JE TU A S NÍM NOVÉ SEZÓNNE DRINKY

Príď načerpať energiu a nedaj jarnej únave šancu.

Sdílej tento článek

Potrebuješ doplniť šťavu? Máme pre teba riešenie v podobe drinku Hype Energy. Nezabudni si objednať tento lahodný nápoj s malinami a mangom. Je plný prírodných ingrediencií, ktoré ti pomôžu získať energiu a vitalitu, ktorú tak veľmi potrebuješ.

Uži si plnú chuť jari s novým nápojom Spring Mood, ktorý obsahuje to najlepšie ovocie – sladký ananás a exotické mango. Spring Mood je dokonalou voľbou pre všetkých, ktorí chcú ochutnať lahodné a zdravé pitie, a zlepšiť si náladu.  

Berry Shake plný šťavnatých čučoriedok a banánu je zas ideálny pre tých, ktorí chcú byť fit a zdraví. Je skvelým zdrojom energie pred cvičením alebo ako zdravá alternatíva kávy či sladkostí, prípadne si ho môžeš vychutnať na raňajky. Tak neváhaj a vyskúšaj náš Berry Shake drink s čučoriedkami, banánom a kokosovým mliekom a získaj energiu a vitalitu, ktorú potrebuješ pre zdravý životný štýl!

Tvoja ideálna trojica na jarnú únavu a vitalitu.

Chceš být v obraze?

Přihlas se k odběru newsletteru a každý měsíc dostaneš super novinku...

Mohlo by tě zajímat

Hoďte sa na ľad!

S pomaly stúpajúcimi teplotami vám opäť ponúkame obľúbené nealkoholické MOJITO v našich ovocných baroch. Príďte si vychutnať tri príchute: MELÓN, JABLKO a MARACUJA-ABLKO. Hoďte sa

Vytvorte si vlastný zmrzlinový kokteil

Doprajte si zmrzlinovú pochúťku v podobe obľúbeného zmrzlinového kokteilu s vanilkovou, čokoládovou alebo jahodovo-malinovou príchuťou. Ak máte chuť na niečo nové, vyskúšajte náš šejk s

Učíme lidi

žít zdravě!

fruitisimo_logo_oranz_transparent_pozadi_RGB

Máte námět na článek?

Nebojte se nám ozvat s nějakým pěkným článkem

Napište na: info@fruitisimo.cz

nebo

zavolejte na: 721 123 456