OVOCIE JE VIBE!

Je to tu! Vo všetkých našich ovocných baroch môžeš teraz ochutnať nové sezónne drinky. Ambasádorom všetkých drinkov je český spevák, textár, športovec a influencer BEN CRISTOVAO

Skús to 4× inak.

Pre milovníkov broskýň tu máme drink PEACH N CHILL, ktorý má prémiovú chuť. Hlavnou surovinou sú sladučké broskyne, ktoré posilňujú naše srdce a pomáhajú pri kašli či astme. Ďalšou surovinou je obľúbené mango, pomaranč a jablko.

PEACH N CHILL – broskyňa, mango, pomaranč, jablko
 

Jahôdkarov určite nesklame náš druhý drink VERY STRAWBERRY, ktorý má dvojitú porciu jahôd. V drinku nájdeš aj chia semienka, ktoré majú blahodarné účinky na naše telo. Tú pravú osviežujúcu chuť drinku dodáva pomaranč a jablko. 

VERY STRAWBERRY – 2× viac jahôd, pomaranč, jablko, chia semienka

Ak si chceš udržať štíhlu líniu, zastav sa po tretí drink PLANT POWER, v ktorom nájdeš kokosový nápoj JOYA s 0 % cukru. V drinku sa ďalej ukrývajú broskyne, čučoriedky a banán. Ak netúžiš po sladkej kombinácii ovocia, PLANT POWER bude tá pravá voľba. 

PLANT POWER – broskyňa, čučoriedky, banán, kokosový nápoj JOYA

Posledným špeciálnym drinkom je SMOOTH FOOD, ktorý je nutrične vyvážený a nahradí ti plnohodnotné jedlo. V drinku totiž nájdeš BIO slnečnicový proteín, s ktorým doplníš potrebný zdroj bielkovín. S avokádom a ľanovými semienkami dostaneš do tela zdraviu prospešný tuk a čierne ríbezle spolu s pomarančom sa ti postarajú o vitamín C. 

SMOOTH FOOD – čierne ríbezle, špenát, avokádo, banán, BIO slnečnicový proteín, pomaranč, ľanové semienka

Tak neváhaj a zastav sa ich vyskúšať všetky. Na zdravie!