IMUNIZÉR, CITRUSKA a GREEN FIT sú nové limitované sezónne drinky, ktoré teraz vládnu na našich pobočkách.

V drinku IMUNIZÉR nájdeš červené ríbezle, ktoré Ti pomôžu v boji proti chrípke alebo prechladnutiu, a to vďaka vysokému obsahu vitamínu C. Červené ríbezle okrem iného veľmi prospievajú srdcu a majú zázračný vplyv na našu pleť a vlasy. V drinku sú aj jahody, ktoré zase pomáhajú pri chudokrvnosti, a hlavne nám zlepšujú náladu. Hruška dodá telu potrebnú vodu a pokiaľ si dáš drink so zázvorom, posilníš si imunitu ešte viac.

Druhý špeciálny drink, ako už jeho názov vypovedá, je plný citrusov a vďaka nim si doplníš vitamín C raz dva. CITRUSKU miešame z grepu, ktorý zvyšuje obranyschopnosť a znižuje hladinu cholesterolu, pomaranča a citróna. Tie Ti zase posilnia imunitný systém a zvýšia výkonnosť. Drink si môžeš dať aj so zázvorom, ktorý podporuje dýchacie cesty.

Buď fit s naším GREEN FIT. S drinkom odbremeníš svoje telo, podporíš metabolizmus, a doplníš navyše mnoho vitamínov a minerálov.  V drinku nájdeš uhorku, špenát, stopkový zeler, citrón a jablko. Vďaka veľkému množstvu vody uhorka výborne hydratuje telo, špenát obsahuje vysoký obsah vitamínu K a draslíka, ktorý je prospešný pre naše trávenie. So stopkovým zelerom zas skvele detoxikuješ telo. Tak, čo hovoríš, pôjdeš do chudnutia s nami?

IMUNIZÉR: červené ríbezle, jahody, hruška, jablko, so zázvorom aj bez

CITRUSKA: mango, grep, citrón, pomaranč, so zázvorom aj bez

GREEN FIT: uhorka, špenát, stopkový zeler, citrón, jablko