NOVÁ ŠPORTOVÁ KATEGÓRIA

Poďme si ich spoločne predstaviť a objaviť ich skvelé prísady.

FIT&FREE

FIT&FREE, to je prvý zo štvorice našich športových noviniek. Tento krásny tyrkysový drink plný energie je ideálnym parťákom pri voľnočasových športoch, na workoutových ihriskách a pri cvičení crossfitu. V drinku nájdeš modrú spirulinu, ktorá má protizápalové a antioxidačné účinky a zároveň zvyšuje obranyschopnosť. Imunitu ti podporí exotické mango s maracujou a kokosové mlieko dodáva drinku tú správnu exotickú chuť.

FIT&FREE – mango, maracuja, kokosové mlieko, modrá spirulina, jablko

 

JIN-JANG

S drinkom JIN-JANG si na svoje príde každý milovník jógy, relaxácie a cestovania. V drinku nájdeš avokádo, ktoré obsahuje celú škálu vitamínov a zdravých tukov. Drink je doplnený jablkom a hruškou a celý drink je zpestrený chuťou škorice, ktorá je veľmi cenná v Ajurvédskej a čínskej medicíne. Táto kombinácia ťa zasýti a dodá potrebnú energiu.

JIN-JANG – avokádo, hruška, škorica, jablko

 

SLIM BODY

Drink SLIM BODY chuťovo pripomína Piňa Coládu a to vďaka ananásu, pomaranču a kokosovému mlieku. Je naviac obohatený o dávku kvalitného srvátkového proteínu s 90% obsahom bielkovín, a preto je ideálnym parťákom do posilňovne.

SLIM BODY – ananás, kokosové mlieko, pomaranč, proteín

 

FRUITY POWER

V tejto ovocnej bombe nájdeš vysoký obsah jahôd, čučoriedok a banánu. Drink skvele dodá potrebnú energiu, vitamíny a minerály. Jahody naviac pomáhajú pri chudokrvnostii a čučoriedky sú zázračné pre našu správnu funkciu mozgu. Pomaranč a mäta dodá drinku osviežujúcu chuť. Drink je ideálnou voľbou ako pre dospelých, tak aj pre deti.

FRUITY POWER – jahody, čučoriedky, banán, mäta, pomaranč