Limitovaná edícia sezónnych drinkov je v plnej sile konečne tu!

Nad bacilmi rozhodne vyhraješ s našim vitamínovým drinkom BACIL KILLER, ktorý obsahuje vysoký podiel vitamínu C, vďaka jablku a čiernym ríbezliam. Čučoriedky ti zase pomôžu pri strese, a naviac zlepšujú zrak. Datle a škorica dodajú drinku príjemnú hrejivú chuť.
Milovníci mandaríniek si obľúbia drink MANDARÍN. Mandarínky sú bohaté na vitamín C, kyselinu listovú alebo beta-karotén. Sú prospešné na posilnenie imunity, zdravia a žiarivú pleť. Pravidelná konzumácia manga udržuje v skvelom stave naše vlasy a pokožku. Zázvor je skvelým pomocníkom pre prechladnutí, a naviac dodá drinku tú správnu šťavu.
REŠTARTÉR je ideálnou voľbou pre očistu tela. Nájdeš v ňom stonkový zeler, ktorý vyniká vysokým obsahom vlákniny a pôsobí ako balzám na tráviaci trakt. Mango je aj napriek jeho sladkej chuti vhodný pre diabetikov a pomáha pri chudnutí. Špenát sa pýši najvyšším počtom živín a ochranných látok, zároveň dodá telu značnú dávku vitamínu C a kyseliny listovej. Jablko s citrónom dodá drinku šťavnatú chuť. 

 

Nové sezónne drinky si môžeš vychutnať na všetkých pobočkách Fruitisimo už od 2.3. 2021.