Jeseň vo farbách s drinkami BOBULE a MARGOLE

K jeseni neodmysliteľne patrí hroznové víno a vinobranie. Vo Fruitisimo sme pre Teba pripravili drink z červených bobúľ hroznového vína, v kombinácii s čučoriedkami, jablkami a hruškami nesie príznačný názov BOBULE.

Hrozno vínneho viniča nie len skvelo chutí, ale je plné vitamínu C, vyplavuje baktérie a fruktóza, ktorá sa nachádza vo vínnom viniči pomôže v boji proti jesennej depresii a únave. Čučoriedky sú vynikajúce na zrak, pomáhajú tiež s vysokým krvným tlakom a šťava z nich je vhodná pri diéte. Hrušky majú predovšetkým vysoký obsah draslíku, čistia črevá a pomáhajú pri žalúdočných problémoch. Jablká už len dotvoria skvelú chuť tohto drinku a dodajú do neho ďalšiu várku vitamínov.

Druhou novinkou jesene je drink MARGOLE, ktorý ako už názov napovedá, je plný sladkých marhúľ doplnených mangom, ananásom a jablkom. Marhule sú pre naše telo zdravý poklad! Nielen že patria medzi najzdravšie ovocie vôbec, obsahujú navyše v 100 g iba 57 kalórií, takže sú skvelým pomocníkom pre tých, ktorí chcú chudnúť. Okrem zdravia prospešných látok posilňujúcich imunitu, znižujú hladinu cholesterolu a majú veľmi priaznivé účinky na našu krásu. Posilňujú totiž pokožku, vlasy, aj nechty. Pravidelná konzumácia marhúľ, tak pomáha k psychickej pohode.